Napęd SkyRocket

„Najlepszy ponosi odpowiedzialność, by być jeszcze lepszym.”

Co znaczą dla mnie powyższe słowa i dlaczego to właśnie one stały się mottem Rakiety do Biznesu? Bycie najlepszym może i brzmi pompatycznie. Dążenie do bycia najlepszym może też być frustrujące.

Lecz dziś wiem, że wolę być sfrustrowana tym celem i zaszczepiać w innych chęć do stawania się każdego dnia lepszą wersją siebie samego oraz świadomego wznoszenia biznesu na wyższy poziom, niż znoszenia bylejakości, wizerunkowego bajzlu, braku autentyczności w tym, co się robi, braku serca, czasu i cierpliwości do tego, co reprezentuje sobą tak wiele otaczających nas marek.

Justyna Wojciechowska
Dowódca Rakiety do Biznesu

Nie daj się wsadzić do tej szufladki. Nie pozwól sobie zginąć w taki sposób przez Twój brak chęci, odpowiednich umiejętności, marnowanie energii na robienie rzeczy niewłaściwych lub właściwych, lecz po omacku.

Wiesz, chodzi mi tylko o to, że był w Twoim życiu taki dzień, kiedy w głowie zaświtał Ci pomysł na biznes. Obudziły się w Tobie emocje, które popchnęły Cię w pewnym kierunki. Masz za sobą te ważne decyzje i kroki. Może z Twoim przypadku były to zachowawcze tip topki, a może bieg z przeszkodami.

Ja też przez to przeszłam. Znam to z autopsji.

Rakieta do Biznesu jest miejscem podyktowanym z jednej strony przez moje doświadczenia, a z drugiej przez potrzeby rynku, czyli głosy osób takich, jak Ty. Zetknęłam się z osobnikami pokroju:
„sam nie wiem, jak się za to zabrać”,
„to trzeba się orientować, a ja nie wiem co i jak”
,
„zlecam to na zewnątrz, ale nie jestem do końca zadowolony”,
„mam ważniejsze rzeczy na głowie niż facebooki i jakiś tam marketing”,
„po co mi wizerunek, ja potrzebuję klientów”
,
„chcę, ale się boję”

Czy jesteś jedną z tych osób? To przestań! Zacznij działać i bądź najlepszy w tym, co sobie postanowisz. Pokażę Ci, jak to zrobić!

 

Witaj na pokładzie Rakiety do Biznesu.
Zobacz, co tu robimy.

CZŁOWIEK

Nazywam się Justyna Wojciechowska i ja tu dowodzę. Pomagam małym biznesom w budowaniu ich wizerunku, komunikacji i docieraniu do klientów poprzez odpowiednie i nie tak trudne, jak myślisz, działania marketingowe.

ZADANIA

Od kilku lat pełnię funkcję WOW (Wielofunkcyjnego Ogarniacza Wszechrzeczy) w ramach własnej firmy marketingowo-eventowej SkyRocket oraz wspomagając działania lokalnych biznesów. Pomagam budować markę, prowadzić jej komunikację, docierać do wymarzonych klientów.

CEL

Łącząc to w całość i nadając jej odpowiednią formę, dziś mogę zaprosić Cię do tej rakiety. Jej zadaniem jest wystrzelić Twój biznes w kosmos! Mam nadzieję, że dasz się na to namówić. W tym celu odpowiednio Cię przygotuję. Dam narzędzia. Dobrą energię. Motywację. Wiesz po co? By ponownie towarzyszyły Ci emocje, które wpłynęły na decyzję o rozpoczęciu tego, czym się zajmujesz.

FAJNE I POŻYTECZNE WARSZTATY

Małe grupy - jakość, nie ilość. Gwarancja indywidualnego podejścia. Wiedza i pratyka przynoszące zauważalne efekty.

ZOBACZ
KOSMICZNE SPOTKANIA

Cykliczne, zamknięte i prestiżowe spotkania pod hasłem Rakieta do Biznesu. Okazja do integracji biznesów.

ZOBACZ
NETWORKING

Budowanie relacji biznesowych i sieci wzajemnych rekomendacji. Monetyzowanie kontaktów. Networking to stały i cenny element warsztatów oraz spotkań Rakiety do Biznesu.